Firmamız Hakkında

Gül marketi.com

     Gulmarketi.com Ekerlerroses’in tek resmi satış sitesidir. Ekerler Roses olarak Tüm Türkiye, Ortadoğu Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Rusya ve Ukrayna bölgesinin gül ihtiyacını toptan olarak karşılamaktayız. Sizlerden gelen yoğun talep üzerine parkende satış amaçlı gulmarketi.com’u sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Üçyüze yakın gül çeşidimizden  sizler de bahçeniz için en güzel gülleri seçebilir, gül ile ilgili tüm bilgilere bu adresimizden ulaşabilirsiniz. Avrupa’nın en iyi gül üreticisi seçilen Ekerler Roses’in modern teknikler kullanarak yüksek kalitelerde ürettiği, özel anaca aşılı A+ kaliteli gülleri aldıktan sonrada satış sonrası destek ekibimiz sürekli yanınızdadır.Türkiye’nin en büyük gül üretici firması Ekerler Roses ‘ın bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak ve gül gibi bahçeler yaratmak için müşteri temsilcilerimizle web sitemiz üzerinden veya telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Ekerler Roses olarak;

   Ekerler Roses;2000 senesinde  faaliyetlerine 1500 m2 lik bir alanda Kesme Gül üretimiyle başlamıştır.2002 yılında gül fidesi üreticiliğine geçmiştir.Başta 80.000 adet olan gül üretimini  birkaç yıl içinde 1.5 milyon adede yükseltmiştir.

Sakarya ilinin Pamukova ilçesinde başlayan üretim faaliyetleri günümüzde Yenişehir ‘in Koyunhisar Köyünde devam etmektedir.Her geçen yıl hızla artan üretim kapasitesiyle merkezi Kestel’de bulunan Ekerler Roses,bugün 523 dönümük geniş arazisinde ,Avrupa kalite ödüllü Gül Fidanı Üretimi yapmaktadır.

2005 yılında Kordes güllerinin Türkiye üretimine başlayan Ekerler Roses,2008 yılında,Kordes güllerinin acentesi olmuştur.

Ekerler Roses Kordes güllerini;Türkiye ‘nin dört bir tarafında denemiş olup doğudan batıya farklı iklim şartlarında uyum sağlayabildiğini göstermiştir.

Misyonumuz

   Bölge distribütörü ve Türkiye acentesi olduğumuz W.KORDES SÖHNE güllerinin,katıldığımız yurtdışı fuar ve seminerlerle,sektör teknolojilerinin yakından takip edilip uygulanmasıyla,yurtdışı ve yurtiçi pazarda özellikle belediyeler ve peyzaj firmaları olmak üzere tanıtım ve satışının yapılmasıdır.

Vizyonumuz

Paydaşlarımıza peyzaj uygulamalarında  ‘GÜL’ bilincinin kazandırılmasıyla ,kent caddelerinden evlerin bahçelerine kadar her yeri Kordes gülleriyle donatmak ve her geçen gün dünden bir adım ileride olmaktır.